Gündem

20 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

20 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 20 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 20 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 20 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 20 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Egonuzu kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, hayatınızı tümden etkileyecek yanlışlar yapabilirsiniz. Her şeyi en iyi ben bilirim havanızdan sıyrılıp birazda insanları dinlemeyi öğrenmelisiniz. Özellikle duygusal hayatınızdaki insanı alttan almaya çalışın.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Kendinize bu kadar yüklenmeyin artık. Sürekli negatif düşünüyor oluşunuz sizi mutsuz ediyor. Yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarmaya çalışın. Sizi mutlu edecek şeylere vakit ayırın ve lütfen olumsuz düşünmeyi bırakın.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün ve hafta ortasına kadar konu başlığınız maddi kazanımlar olacak. Akılcı davranırsanız bu konuda güzel gelişmeler olacak. Fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Özel hayatınızdaki insana daha çok zaman ayırın. İhmal edildiğini düşünüyor olabilir.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gün boyu güven arayışında olacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bunu özellikle partnerinizden bekleyeceksiniz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığını tam olarak bulacaksınız. Siz yeter ki yersiz endişeleri bir kenara bırakın.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Çalışmak istemediğiniz bir güne uyandınız sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Canınız hiçbir şey yapmak istemeyecek. Ancak sorumluluklarınızı yerine getirmeniz bekleniyor verdiğiniz sözleri tutmalı ve tembelliği bırakmalısınız.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Çevrenizdekileri çok üzüyorsunuz. Gökyüzü hareketleri sizi biraz agresif yapıyor evet ama sakinliğinizi korumanın bir yolunu bulmalısınız. Yoksa hayatınızdaki her alanda sıkıntıya düşmeniz kaçınılmaz.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

İlişkisi olan Terazileri zorlu bir gün bekliyor. İhmal edildiğinizi düşünürken, hayatın meşguliyetlerine çok dalmanız nedeniyle aslında ihmal eden sizsiniz. Empati yapmayı deneyin. Bakış açınızı değiştirebilirseniz kazançlı çıkarsınız.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Bugün bazı konularda isyan edebilirsiniz. Her şeyin yoluna girdiğini düşündüğünüz an dünyanız tepe taklak olabilir. Ancak bu size yeni bir ivme kazandıracak ve istediğinizden daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Sakin kalmaya çalışın.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Hırslarınıza gem vurmanız gereken bir güne başladınız. Hırs yaptığınız her konu sizin için hüzünle sonuçlanıyor bunun artık farkına varmalısınız. Üzüldüğünüz an alışverişe koşmayın. Maddi olarak zorlanacağınız günlerdesiniz.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Yaşamı fazla ciddiye alıyorsunuz. Hayat bu kadar zor değil aslında. Her şeyin mükemmel olmasını beklemekten vaz geçin. Evli bir Oğlaksanız mükemmeliyetçiliğiniz eşinizi zorlayabilir ve gereksiz tartışmalar evinizin huzurunu bozabilir.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Dostluk günü sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Başkalarına yardım etmekten keyif alacağınız bugün, iç huzurunuzu yakalayacaksınız. Yeter ki kendinizi doğru ifade edin. Çünkü abartıya kaçabilirsiniz ve kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bugünü hayatınızda neyin eksik olduğunu düşünerek geçirebilirsiniz. İç huzursuzluğunuzun artacağı bugün kendi iç dünyanızla hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. Çok kısa süre sonra her şey yoluna girecek.

Bir cevap yazın