Gündem

20 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

“20 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 20 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 20 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 20 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 20 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dünyada tek başınıza yaşıyormuş gibi davranmayı artık bırakmanız gerekiyor çünkü özellikle bugün yardıma çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalışan bir bireyseniz üstlerinizle diyaloğunuza da dikkat etmenizde fayda var. Sivri diliniz başınıza iş açabilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Söz dinlemiyor oluşunuzun acısı bugün sizden çıkacak. Her şeye atlamak yerine biraz ortalıktan çekilmeniz sizin faydanıza. Hem iş hem sosyal yaşantınızda duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Kulak asmayın.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün güzel etkiler altındasınız. Ancak maddi konulardaki savurganlığınıza biraz dikkat etmenizde fayda var. Enerjinizi doğru yerlere kanalize etmeye gayret ederseniz hedeflerinize bir adım daha yaklaştığınızı zaten göreceksiniz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş arayanlara iş müjdesi, aşk arayanlara aşk müjdesi ne muradınız varsa gerçekleşeceği bir güne başladınız sevgili Yengeç. Doğru kararlar verip, endişelerden uzak kalabilirseniz gökyüzü hiç olmadığı kadar yanınızda bugün ve birkaç gün.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Maddi anlamda sizi rahatlatacak haberlerin peş peşe geleceği bir gün. Yatırımlarınızı gözden geçirmenizde ve geciken borçlarınızı ödemekte fayda var. Savurganlık yapmayın ve bu şansı iyi değerlendirin.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Her şeyin zirvesindeniz bugün. İyi değerlendirin. Şansız olduğunuzu düşünmekten ve kendinize acımaktan bir an önce vaz geçmelisiniz. Olumsuz düşünceler sizi kötü etkiliyor. İyi düşünün ve iyi olan her şeyin tadını çıkarın.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Çantanızı hazırlayın. Alacağınız ani bir haberle yola çıkmanız olası. Hiçbir yere gidemem ki diyorsanız bile alacağınız haber sizi bazı şeylere zorlayabilir. Unutmayın her şerde bir hayır vardır. Kendinizi hiçbir şey için üzmeyin.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Uzundur görüşmediğiniz ya da küs olduğunuz biri bugün kapınızı çalabilir. Yardım eli uzatmaktan çekinmeyin. Unutmayın her şey insanlar için. Bir gün o durumda siz de kalabilirsiniz. Sağduyulu olmaya gayret gösterin. Sonunda kazanan taraf yine siz olacaksınız.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bugün keyfiniz yerinde olacak. Hiçbir şeye takılmayacak ve günü muhteşem yaşayacaksınız. Sizin kadar detaycı biri için bile ufak tefek sorunlara hiç takılmayacaksınız. Hani derler ya keyfim beylerde bile yok. Hah tam da böyle bir gün yaşayacaksınız. Tadını çıkarın.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Olmuyor değil mi? Ne yapsanız olmuyor. Ama dayanın çok az kaldı. Ve hatta bugün sizi üzen konularda olumlu bazı gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. Ama hemen rehavete kapılmayın bu sert açılar sizi bir süre daha zorlayacak gibi görünüyor.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Nihayet normale dönüyorsunuz sevgili Kova. Derin ve rahat bir nefes alarak hayatınızın tadını çıkarmaya devam edeceksiniz. Süre gelen sorunlar bir süre daha devam edecek olsa da enerjinizle bunların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bugün hata yapmamaya özen gösterin. Suçu bir başkasının üzerine atmak dahi sizi kurtarmayabilir. Sert etkiler altındasınız ve bunu hafta başından beri söylediğimiz gibi sadece sakin kalarak atlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın