Gündem

2 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

“2 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 2 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 2 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Balık burcu 2 Kasım yorumu ne söylüyor? Yay burcunu 2 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün özellikle güç savaşlarına girmemenizi tavsiye ediyoruz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çünkü haklı olsanız dahi haksız duruma düşebilirsiniz. Duygusal alanda çalkantılı bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerinize özen göstermezseniz sonra üzülen siz olursunuz. Maddi alanda şansınız yüksek.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Duygularınıza gem vurmazsanız zararlı çıkan siz olacaksınız. Yüksek enerjiniz sizi av haline getirebilir. Eğer dikkat etmezseniz küçük kaçamaklar partnerinizle aranızı açabilir. Yeniayın etkileri halen sürerken gizli saklı hiçbir şeyin kalmayacağını aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ediyoruz.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

İş alanında yıldız gibi parlayacaksınız. Bugün koşullarınızı zorlamaya ihtiyaç duymayacaksınız çünkü işler hiç olmadığı kadar yolunda gidecek. Maddi kazanımlarınızı iyi değerlendirin. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıları unutmayın.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Öfkenizi kontrol altında tutmakta zorlanacağınız bir gün. Sakin kalmaya çalışın. Dinlemeden yargılamayın. Biraz kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var. Gün içerisinde kısa bir kahve molası vermek, yalnız kalmak size iyi gelebilir. İyice düşünmeden konuşmayın, sonra başınız ağrıyabilir.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Oldukça olumlu bir gün sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Moraliniz çok iyi. Bunu iyi değerlendirin. Sizi kalben heyecanlandıracak güzel sürprizlere hazırlıklı olun. Yeni başlangıçlar söz konusu. İşinizle ilgili umulmadık teklifler alabilirsiniz. İyice düşünmeden karar vermeyin.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

İş yerinizdeki başarınızın gerek sosyal gerekse aile hayatınızda da güzel yansımaları olacak. Gerekli desteği bulabileceğiniz harika bir gün. Duygusal alanda mutluluk sizinle. Ne istediğinizi açıkça dile getirdiğinizde karşılığını bulacaksınız. Siz yeter ki cesur olun.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bugünü sakin atlatmaya çalışın. Çünkü hemen her alanda bazı aksaklıklar oluşacak. Güvensizliğinizin tavan yapacağı bugün, çevrenizden tepki alabilirsiniz. Sabırlı olun ve kendinize güvenin. İstediklerinizin olmaması için hiçbir neden yok.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Fırsatlarla dolu bir güne merhaba dediniz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Fırsatlar resmen ayağınıza gelecek. Aman çok iyi değerlendirin. Hayatınıza aldığınız insanlar için seçici davranıyor oluşunuz, size çok yönlü kazandıracak. Maddi manevi güzel günlerdesiniz.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Sizin için bugünün kelimesi hissediyorum olacak. Garip bir ruh hali içerisinde olmanız muhtemel. Kafanız karışmış gibi düşünmeyin. Sadece hisleriniz bu dönem oldukça açık. İyi düşünün iyi olsun. Bugünlerde rüyalarınızdaki mesajlara özellikle dikkat edin.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizdeki insanlarla ilgileneceğinize biraz iç dünyanıza dönseniz birçok sorunu çözeceksiniz aslında. Bazı koşulların sizden yana oluşu sizi şımartmasın. Ait olduğunuz çevrenin patronu siz değilsiniz. Davranışlarınızın sonuçlarına kötü bir şekilde katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle önümüzdeki birkaç gün sağduyulu davranmaya özen gösterin.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Geçmiş deneyimleriniz bugün size çok şey kazandıracak. İş alanınızda ses getirecek başarılara imza atabilirsiniz. Getirilerini iyi değerlendirin. Geçmişteki hataları yapmamaya özen gösterin. Herkese tepeden bakarken kırdığınız gönüllerin affı olmayabilir. Sonra siz üzülmeyin.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Duygular bugün fora sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Duygusal anlar yaşayacağınız bugün eliniz ayağınıza dolanabilir, aman dikkat. Duygularınızı iş alanınıza yansıtmamanızı tavsiye edeceğiz. Yoksa yanlış kararlar alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu