Ekonomi

2 Bin 500 TL üzeri maaş alanlara duyuruldu: Banka hesabınıza 2 Bin TL yatırılacak!

Binlerce emekli gelirlerini arttırmanın yollarını arıyor. Bu nedenle banka promosyonları emekliler için ilaç gibi geliyor. Yapılan bir duyuru ile 2 Bin 500 TL üzeri maaş alan emeklilere 2 Bin TL verileceği bildirildi.

Şekerbank emeklilere güzel haberi verdi. Bu sene maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilere 2 Bin TL’ye varan promosyon ödemesi veriliyor. Banka promosyon koşullarını da açıkladı.

Yapılan açıklamalarda şu ifadeler yer aldı:


Maaş ödemesini Şekerbank’a taşıyan emekliler 2,000-TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabilecektir.

*0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.500 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.750 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 2.000 TL nakit promosyon ödemesi ödemesi yapılacaktır.

Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:

Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.