Gündem

19 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

19 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 19 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 19 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 19 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 19 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Aslında mutsuz olmanız için hiçbir neden yok ama nedense ruh haliniz sizi buna zorluyor gibi. Bu durum sağlığınızı etkileyebilir. Kendinize oyalanacak bir şeyleri hemen bulmazsanız mutsuzluğunuz size beklemediğiniz kayıplar yaşatabilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Ah sevgili Boğa ah! Artık başkalarından yardım istemeye ne dersiniz? Ya da yardım tekliflerini kabul etmeye. Bu kadar naif olmanız planlarınızı gerçekleştirmenizi engelliyor. Artık bunu kabul edin. Tek başınıza yapamıyorsunuz. Lütfen destek istemekten çekinmeyin.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Haftanın şanslı burcu nasıl gidiyor? İyidir bizce. Daha da iyi olacak. Bugün sizin için her şey mükemmele yakın ilerleyecek. Ve bu durum önümüzdeki yıl sonuna kadar devam edecek. Arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Şu endişelerinizden kurtulmaya artık ne dersiniz? Geleceğinizi düşünerek, geçmişe üzülerek yaşamaktan bir vaz geçseniz ve ana yoğunlaşsanız artık. Çünkü her şey sizin hayalinizin ötesine gerçekleşiyor geri planda. Özellikle bugün sürprizlere hazırlıklı olun. Uzundur beklediğiniz telefonu alabilirsiniz.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugünü biraz aşka ayırmaya ne dersiniz? Ne aşkı mı? Yalnız mısınız? Merak etmeyin bu çok uzun sürmeyecek. Bugün olmazsa yarın ayaklarınızı yerden kesecek aşkınızla karşılaşacaksınız. Ve unutmayın aşk enerjisi para enerjisini çeker.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Yine ışık saçıyorsunuz. Bu ışığınızı iyi değerlendirirseniz şanssız olduğunuzu düşündüğünüz her konuda başarıya ulaşacaksınız. Ancak daha az konuşup daha çok dinlemeyi artık öğrenmeniz lazım. İnat etmeyi bir bıraksanız, hayat size nimetlerini bir bir sunacak.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Ciddi tekliflere açık mısınız? O gün bugün. Ve hatta hiç beklemediğiniz kişilerden hiç beklemediğiniz ancak kabul ettiğinizde hayatınızın rotasını değiştirecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Şans sizden yana.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Haftanız keyifli başladı öyle de devam edecek sevgili Akrep. Şans size gülmeye devam ediyor. Yarım kalan tüm işlerinizin bugün kendiliğinden olduğunu görürseniz şaşırmayın. İsteyin ve alın.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Gerek iş gerekse özel hayatınızda olumlu etkiler devam ediyor. Yeter ki ne istediğinize odaklanın. Bir anda birkaç şeyle uğraşmak hem kafa karışıklığına neden oluyor hem de işleri geciktiriyor bizden söylemesi.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Sınav verme sırası bugün sizde. Kimseye kulak asmadan bildiğinizi okuyor olmanız sizi daha da zorlayacak. Tavsiyeleri en azından dinleyin. Gökyüzü sizi zor açılarla sınıyor. Sakin kalmaya çalışın ve yardım istemekten çekinmeyin.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Enerjiniz yine yüksek. Bu da insanları size çekiyor. Dostlarınızdan alacağınız çok değerli yardımlarla hayat çıtanızı yükseğe taşımaktan artık çekinmeyin. Yıldızınız parlamaya devam ediyor.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Ne çektiniz ama? Tüm kötücül enerjilerin odağında gibisiniz. Ama geçici bir durum olduğunu sakın unutmayın. Bugün daha dikkatli olmanızda fayda var çünkü sevdiğiniz bir şeyi kaybedebilir ya da ona zarar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın