Gündem

18 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

“18 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 18 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 18 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 18 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 18 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Partnerinizle yakaladığınız uyum ile dikkat çekiyorsunuz. Anlayışlı tavırlarınız ile takdir göreceksiniz. Maddi anlamda sorunlu bir dönemden geçseniz de sorunları gözünüzde büyütmemeye gayret edin.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

En verimli dönemlerinizden birini yaşayacaksınız fakat bu potansiyeli iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Şans kapıları size sonuna kadar açık, artık kendinizi göstermenin tam zamanı.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Son zamanlarda dinlenememenin sıkıntısını bu günlerde çekiyorsunuz. Sürekli yorgun hissetmenizin arkasında bu yatıyor. Dalgınlığınız yapacağınız işlerde başınızın ağrımasına neden olabilir.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş hayatınızda bugün başınıza gelen terslikler sizi olumsuz etkileyecek ancak günün stresini ailenize taşımayın. Öfke kontrolünde sorunlar yaşayabilirsiniz ancak pişman olacağınız hareketlerden kaçının.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Hafta ortasına doğru enerjinizde bir düşüş yaşanabilir. İş hayatındaki koşuşturma sizi bu sıralar olumsuz etkilese de sakin olmaya çalışın. Burada yaşadığınız olumsuzlukları dizginleyemezseniz, aşk hayatınızda da sorunlar baş gösterebilir.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Motivasyonunuzu yüksek tutmanız önemli ancak son zamanlarda bunu başaramıyorsunuz. Farklı alternatifleri değerlendirmeyi düşünün. Günlük hayatınızda daha önce yapmadığınız aktivitelere yer vererek kafanızı dağıtabilir, olumsuzluklardan uzaklaşabilirsiniz.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Neredeyse gerginliği bir huy haline getirmeye başladınız. Çevrenizdeki insanlar size çok değer veriyor ancak bunu huysuzluğunuzla törpülemeyin. Hafta sonu yapacağınız aktiviteler için şimdiden plan yapmaya başlayın, çok eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Partnerinizle ilişkilerinizde sınırlarınızı belirleyin. Hem sizin hem de karşı tarafın kıskançlıkları sadece aşk hayatınızı değil, iş ilişkilerinizi ve dostluklarınızı da olumsuz etkileyebilir.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Maddi anlamda atacağınız adımlarda dikkatli olun. Bugünlerde riskli yatırımlardan, pervasız harcamalardan uzak durmaya çalışın. Ekonomik olarak zor bir döneme girebilirsiniz ancak yakında güzel günler sizin olacak.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Neredeyse her yaptığınızdan keyif alıyorsunuz. Günün şanslı burcu Oğlaklar… Bu güzel günleri çeşitli aktivitelerle taçlandırabilirsiniz. Emin olun, çok keyifli saatler yaşayacaksınız.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Arkadaşlarınıza karşı baskın duruşunuz bu sıralar insanları rahatsız edebilir. Ağzınızdan çıkan sözlerde samimi olma niyeti taşısanız da insanlar bunu yaralayıcı bulabilir. Diğer yandan iş hayatınızda ise parlak fikirleriniz olabilir, bunları uygun bir şekilde dile getirmekten çekinmeyin.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Sağlığınıza yeterli özen göstermiyorsunuz. Yaşadığınız sorunları ufak tefek diyerek geçiştirmeyin ve kendinize karşı daha özenli olun. Bu günlerde aşk hayatınızda sorunlar ortaya çıkabilir, buna karşı fevri hareketlerden uzak durarak tedbir alabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın