Magazin

17’inci sezonu ile rekora koşan Arka Sokaklar dizisinde şok gelişme: 5 yeni oyuncu ile anlaşma yapıldı!

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olması ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 17’inci sezonu için hazırlıklarını sürdüren dizi, 5 yeni isim ile izleyicisinin karşısına çıkacak.

ÖNCE AYRILIKLAR DUYURULDU!

Fenomen dizi Arka Sokaklar, 17’inci sezonu için geri sayım yapmaya devam ederken ilk haberi ayrılık tarafından verdi. Dizi, bir süredir kadrosunda yer alan iki kadın oyuncunun yeni sezonda olmayacağını bildirdi. Yapılan açıklamalara göre dizinin yeni sezonunda yer almayacak olan isimler Aslı karakterine hayat veren Deniz Çatalbaş ve Ezgi karakterine hayat veren Ela Yörüklü oldu.

5 YENİ OYUNCU KADROYA DAHİL OLDU!

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Arka Sokaklar, 16 yıldır yaptığı gibi en iyi kadroyu ve en iyi senaryoyu ortaya koymak için tam gaz çalışmaya devam ediyor. Kamera arkasından kamera önüne dizinin kadrosunda yer alan herkesin canla başla çalıştığı yeni sezon için yeni haberler de duyurulmaya başlandı.

Arka Sokaklar dizisinin yönetimi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre dizinin yeni sezonu için tam 5 oyuncu ile anlaşmaya varıldı. Dizinin yeni sezonunda rol alacak olan isimler ve canlandıracakları karakterler şu şekilde açıklandı:

  • Batuhan Ekşi (Komiser Yavuz Aslan)
  • Cansın Çekili (Komiser Ayşe Arıcan)
  • Sebahat Kumaş (Komiser Yardımcısı Nurcan)
  • Cem Uçan (Kadem)
  • Nuray Hüseynova (Amina)

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizilerin reyting kurbanı oldukları şu günlerde 17’inci sezonu için hazırlıklarını sürdürmeye devam eden sevilen dizi Arka Sokaklar, yeni sezon tarihine ilişkin resmi bir açıklama yayınlamadı. Ancak dizinin, eylül ayının sonu itibari ile yeni bölümleri ile izleyicisinin karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.