Gündem

16 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

16 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 16 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 16 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 16 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 16 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Haftaya kafanız karışık başlıyorsunuz. Kendinize karşı eleştirelsiniz. Bu kendinizi geliştirmeniz anlamında çok yürekli bir davranış. Ancak kendinize de fazla acımasız olmamalısınız. Giderek güzelleşiyorsunuz. Ruh haliniz de yavaş yavaş düzelecek. Uyumlu ve politik olmaya çalışın. Derin konuların içinde yer almamaya çalışın. Bu sizin sakinlemenize yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün kafanızı karıştıran konular olabilir. Özellikle maddi anlamda bazı endişeleriniz var. Biliyorsunuz ki; en güzel havalar yağmurlu günlerden sonra başlar. Maddi anlamdaki bulanıklığınız yavaş yavaş geçecek ve yerini büyük kazançlara bırakacaktır. Çalışmanız lazım.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Günlük işler ile uğraşmaktan, belki bazı konuları düzenlemekten keyif alacaksınız. Aklınıza takılan konuları daha fazla ertelemek istemiyorsunuz. Bugün enerjiniz sosyalleşmeye müsait olmasa da hem kendinize zaman ayırmaya hem de biriken işlerinizi toparlamaya müsaitsiniz. Yeni haftaya rahat başlamak istiyorsunuz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

İletişim konusunda her zaman başarılısınız. Özellikle bugün bu gücünüzü arkadaşlarınız için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek, dostlarınızın problemlerine çözüm bulmak istiyorsunuz. Kendinizle ilgili ne istediğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Fakat şans sizden yana. Şansınıza güvenin ve kendinizden emin olana kadar elinizdeki imkanlardan vazgeçmeyin.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

İnsanların sizinle ilgili düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Bazı yanlış intibaları düzeltmek istiyorsunuz. Geleceğiniz çok parlak. Yakın bir zaman diliminde ulaşmak istediğiniz mertebelere ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. O aşamaya gelene kadar da kişisel problemlerinizi çözümlemeye çalışmalısınız.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Başak burcu ilişkinizle ilgili kafanıza takılan ya da ihtiyaç duyduğunuz ama bir süredir dile getiremediğiniz konuları konuşma imkânı bulacağınız bir gün olacaktır. Ev işleri ile uğraşmaktan, size ait alanları düzenlemekten hoşlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınıza karşı kırgınlıklarınız olabilir. Sizi neyin rahatsız ettiğini söylerseniz, kısa sürede sorunları çözebilirsiniz.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Çevrenizde bir süredir vakit ayıramadığınız insanlara zaman ayırmak istiyorsunuz. Yakın ilişkileri düzenlemek konusunda isteklisiniz. Evinizde huzurlu ve güvendesiniz. Aşk hayatınız giderek derinleşiyor. Hem mutlu hem bağlı hem de iletişimsel olarak çok başarılı bir ilişki içindesiniz. Eğer bekar bir Terazi burcu iseniz, aşk hayatınızın hareketlenecektir.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Kendi kendinize yarattığınız problemlerin ilişkinizi zedelemesine izin vermemelisiniz. Bazen çok hızlı tepki verip, çok hızlı isyan edebiliyorsunuz. Böyle anlarda arkadaşlarınızla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Duygusal anlamda bazı konuları düzenlemek isterken eleştirel bir tutum sergilememeye dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Yeni şeyler araştırmak, öğrenmek konusunda isteklisiniz. Yoğunluğunuzun arttığını hissediyor olabilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de iletişim trafiğinizi yönetmek adına bir çözüm bulmalısınız. Her isteyen özel zamanlarınızda da size ulaşamamalı. Duygusal anlamda derin duygular hissediyor, karşılığını aldığınızdan emin olamıyor olabilirsiniz. Kendinize biraz daha zaman ayırın.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Beraber yaşadığınız insan veya eşiniz ile ilgili bazı problemleriniz olabilir. Eleştirdiğiniz konular var. Çözüm bulmak elinizde. Zaman tanımak, sabırlı olmak güzel bir yöntem olabilir. Arkadaşça konuşmak da yine güzel bir çözüm olacaktır. Artık dizginleyemediğiniz arzularınız ve hedefleriniz var. Bunları konuşmanız ve çözüme kavuşturmanız gerekiyor.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Başkalarının hayatını kolaylaştırmak üzere girişimleriniz olabilir. Hizmet etmek istediğiniz bazı kişiler veya kurumlar olabilir. Sağlığınıza biraz daha özen gösterebilirsiniz. Eğer endişelendiğiniz bir şeyler varsa zaman kaybetmeden doktora gitmelisiniz. Hem içiniz rahatlayacaktır hem de bir problem varsa çözüm imkanınız olacaktır.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bu hafta çevreniz genişliyor. Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Siz kendinizi biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Meşgul olmaya ve iç sesinizle baş başa kalmamaya çalışın. Aktif bir gün geçirmek tüm problemlerinizi çözmenize yardımcı olacaktır.
 

Bir cevap yazın