Gündem

15 Temmuz için gov uzantılı kurumsal web sitesi açıldı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bünyesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında kullanılacak yeni logo, afiş, duyuru, davetiye ve ilan benzeri belge ile görsellerin yayınlandığı bir web site açıldı. Web sitenin gov. uzantılı olması dikkat çekerken 15 Temmuz için hazırlanan yeni logo da yeni web site aracılığıyla tanıtıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi karşısında, milletin ve kahraman güvenlik güçlerinin gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin üçüncü yıl dönümünde düzenlenecek etkinlikler için hazırlıklar devam ediyor.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için yapılan yeni logo;

15 Temmuz için açılan kurumsal web siteyi ziyaret etmek için tıklayın; https://kurumsal.15temmuz.gov.tr/

Web sitede 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kutlanması kapsamında kullanılacak her türlü materyaller vatandaşların ve kurumların indirmeleri için paylaşımda.

15 Temmuz resmi tatil mi?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yurt genelinde resmi tatil olarak geçecek. 2016 yılında 15 Temmuz akşamı yaşanan FETÖ darbe girişimi sebebiyle darbe girişiminin birinci yıldönümünden itibaren 15 Temmuz tarihi resmi tatillere dahil edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı