Ekonomi

15 Aralık 2019 İzmir Altın Fiyatları… Çeyrek altın, gram altın fiyatı ne kadar?

İzmir Kuyumcular Odası verilerine göre 15 Aralık 2019 altın fiyatları belli oldu. Son dönemde dövizde yaşanan çalkantılı grafik, yatırımcıları altına yöneltiyor. Ekonomistler ise altını güvenli liman olarak görüyor.

Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan altın fiyatlarının Pazar sabahında durumu ne oldu? Son bir haftada artış eğilimi göstermeye başlayan altın fiyatları, haftayı 275 liradan kapattı. Peki, gram ve çeyrek altın için güncel altın fiyatları ne kadar oldu? İşte ayrıntılar…

15 ARALIK 2019 ALTIN FİYATLARI…

Altın fiyatları, 15 Aralık Pazar günü yatay seyrini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta 271 lira seviyelerinde seyreden gram altın fiyatları, bugün 275 liradan işlem görüyor. İşte, güncel altın fiyatları;

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Son günlerdeki dalgalanmalar dolayısıyla yatırımcının yakın takibinde yer alan çeyrek altın, 15 Aralık 2019 Pazar günü 455 TL‘den satılıyor.

GRAM ALTIN KAÇ LİRA?

Altının gram fiyatı, işlem gününe düşüşle başlamasının ardından gram altının satış fiyatı 275 TL dolaylarında seyrediyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi Cumhuriyet altını ise bin 837 liradan alınıp bin 856 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Vatandaşların güncel fiyatını merak ettiği bir diğer altın türü olan yarım altın ise 911 TL’den işlem görmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın