Genel

140 Sözleşmeli personel alımı yapılacak: Lise, önlisans, lisans mezunları başvurabilir!

140 Sözleşmeli personel alımı için ilan verildi. Verilen ilana göre alımlar için farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilirler.

Boğaziçi Üniversitesi büro memuru, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli kadrolarında alım yapacak. Bu kapsamda verilen ilanda, toplam 140 kişinin istihdam edileceği bildirildi. Alımlar için adaylar ilanın Resmi Gazete‘de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde başvurularını yapabilecekler.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER


1. Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)
2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi
3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)
4. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi
5. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi
6. Sertifika, Belge (Başvurulan pozisyonda yazıyorsa istenilecektir. Sertifikaların geçerlilik süresi var ise dolmamış olması, üzerinde yanıltıcı bilgi ve bilgi eksikliği olmaması, ilanın Resmi Gazete ’de yayımlandığı tarihten önce sahip olunması gerekmektedir. Üzerinde tarih bilgisi yer almayan sertifikalar kabul edilmeyecektir.)
7. SGK Hizmet Dökümü
8. Sağlık Raporu (Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu-Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek).

Adaylar belirtilen unvanlardan yalnızca bir (1) tanesine başvuru yapabilirler.

Başvuruda bulunacak adayların, bu ilanın Resmi Gazete‘de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde yukarıdaki belgeleri tamamlamak suretiyle; Üniversitemiz Güney Kampüs Etiler Kapı Girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilecektir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.