Gündem

14 Kasım 2020 Sayısal Loto Sonuçları açıklandı! İşte şanlı sayılar

Adı Çılgın Sayısal Loto olarak değiştirilen Sayısal Loto’nun 14 Kasım çekiliş sonuçları açıklandı. Peki, bu haftanın şanslıları kimler? İşte 14 Kasım Sayısal Loto kazananları…

Çok sayıda vatandaş tarafından takip edilen sayısal loto çekiliş sonuçları açıklandı. 14 Kasım kazananları Ünlü Şarkıcı Seda Sayan’ın sunumu ile belirlendi. Milli Piyango TV Youtube kanalından, TV8’den yayınlanan çekiliş sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki, 14 Kasım tarihinin kazanan numaraları hangileri? İşte 14 Kasım saat 21:45 kazanan numaralar

14 Kasım Çekiliş sonucu kazanan numaralar:

1, 6, 14, 15, 30, 72,22

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.
Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Haftada 3 gün kazanma şansı var

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.