Gündemİzmir Haberleri

13 Ekim’de İzmir’de olacak: 200 TL verilecek!

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden 13 Ekim’de Feridun Düzaağaç’ın SMA hastalarına destek olması nedeniyle 13 Ekim’de İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda saat 21.00’da sahne vereceği açıklandı.

SMA’LI ÇOCUKLARA YARDIM İÇİN KONSER YAPILACAK

Etkinliğin bilet gelirleri İzmir’deki SMA hastalarının tedavileri için bağışlanacak. İzmir’in her alanda dayanışmanın vücut bulduğu kadim bir kent olduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “SMA hastalarının iyileşmeleri için gereken gen tedavisinin maliyeti çok yüksek. Temmuz ayında tedavi bekleyen SMA’lı çocuklarla onlara yardım etmek isteyenleri ‘bizizmir.com’ üzerinden buluşturan bir kampanya başlattık. ‘Umut Ol Hayat Ol’ sayfası açtık. Bu konserin geliri de kentimizdeki SMA hastalarına gidecek. Zor dönemlerde daha da ihtiyaç duyduğumuz dayanışma kültürümüzü bu kez de SMA hastalarımız için yeşertelim. Onlara umut olalım” dedi.

200 TL VERİLECEK

Konser için koltuk seçilebilen biletler 200 lira, koltuk seçilemeyen biletler 50 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Etkinlik için katılımsız bilet seçeneği de bulunuyor. Etkinliğe katılım sağlamayıp destekte bulunmak isteyenler bu bilet seçeneğini satın alabilir. Ayrıntılı bilgi için www.izmir.art adresi ziyaret edilebilir.