Magazin

12 yaşındaki kızının tacizine sesini çıkartmayan anneyi Müge Anlı stüdyodan kovdu!

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayfer Yaralı isimli kadın dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı’dan yardım talebinde bulundu.

KIZINI TACİZ ETTİĞİNİ SÖYLEDİ
Almanya’da yaşayan ve evli olan Ayfer Yaralı, sosyal medyadan tanıştığı adam için Türkiye gelip aynı evde yaşamaya başladı. Yaralı, beraber yaşadığı adamın kendisinden 20 bin Euro alıp ortadan kaybolduğunu iddia etti. Kadının yaşadıklarını dinleyerek yardımcı olmayan çalışan Anlı, hiç ummadığı bir olayla karşılaştı. Ayfer Yaralı, son olarak da beraber yaşadığı Nazmi isimli kişinin 12 yaşındaki kızının odasına girmeye çalıştığını ve kızını taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine” polise şikayette bulundun mu” diye soran Müge Anlı, aldığı “hayır” cevabını alınca kadına sert çıktı.

STÜDYODAN KOVDU
Dolandırıldıktan sonra polise giden ve bu arada polise kızının taciz edildiğini de söyleyen Yaralı’nın bu sözleri Anlı’yı daha da sinirlendirdi. Kendi parası için karakola giden ancak kızı için gitmeyen kadına tepki gösteren Anlı, “Adam seni evden atmasa o evde oturacaktın” dedi. Müge Anlı kızı için polise gitmeyen ve sessiz kalan Ayfer Yaralı’yı azarlayarak stüdyodan çıkarttı.

Bir cevap yazın