Gündem

11 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

“11 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 11 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 11 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 11 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 11 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız…”

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar bugün içinizde kelebekler uçuşuyor. Eğlenmek için haftasonunu beklemek istemeyeceksiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak isteyecek, kendinize iyi gelen aktivitelere yöneleceksiniz. Akşamüstüne doğru enerjinizi düşüren insanlardan uzaklaşmalı, sabah başlayan enerjinizi düşürmemelisiniz.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Ailenize vakit ayırmak zorunda kalabileceğiniz bir gün. Onlarla vakit geçirmek size de iyi gelecek. Aşk hayatınızda olumsuz giden bazı konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Dinlemek ve anlatmak için ideal bir gün.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Güne hareketli başlayabilir, sevdiklerinize olumlu enerji yayabilirsiniz. Bir yakınınızın sorununu çözmek size iyi gelecek. İşinizle ilgili sorunları ertelemek yerine, ilgili kişilerle bunları paylaşabilirsiniz. İçinizde tutmak, bu sorunları sonradan çözmeyi zorlaştırabilir.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aşk hayatıyla ilgili şikayet eden Yengeçlerin artık sosyal hayatlarına daha çok çaba göstermesi gereken bir süreç. Oturduğunuz yerden aşkın size geleceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlişkisi olan Yengeçler de hayatlarındaki kişiye özenli davranmalı, süprizler yapmalı. Karşılığını fazlasıyla alacaksınız!

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

İşlerinizdeki kararsızlığınız, yeni başlangıçlar yapmanıza engel oluyor. Bugün hırslı davranmak için ideal bir gün. Güçlü sezgilerinizle size iyi gelecek işe sarılacak, meyvelerini kısa sürede toplayacaksınız. İnsanlarla inatlaşmaktan vazgeçmeli, kendinizi ifade etmek için çaba harcarken enerjinizi düşürmemelisiniz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

İşlerinizi ikinci plana atarken, birçok fırsatı da kaçırabileceğinizi unutmadan hareket etmelisiniz. Bu sıra işlerinize daha çok ağırlık vermeli, üzerinizdeki yorgunluğun sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Yediğiniz şeylere dikkat! Abur cuburlar size daha da ağırlık hissi verecek.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bazı insanların arasında dengeyi bulmak sizi yorabilir. Bugün sadece kendinizle ilgili şeylere odaklanın. Bırakın insanlar kendi aralarında sorunlarını halletsinler. İşinizle ilgili değişim için uygun zamanı kolluyorsunuz. Bu fırsat sizi yormadan ehr an karşınıza çıkabilir!

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler kapınızda. Biraz fedakarlık gerektiren bir sürece girecek ama verdiğinizin karşılığını da almaya başlayacaksınız. Devamını getirmeyeceğiniz şeyler için insanlara boşa ümit vermeyin. Kararlı ve dengeli olmaya çalışın.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Parasal olarak, yılın son ayında zirveye ulaşmayı başarıyorsunuz. Bu başarınız yeni yılda da devam edecek ve fırsatları çok iyi değerlendireceksiniz. Sevdiğiniz kişinin üstüne her zamankinden çok düşecek, hayallerinizi ona bir çırpıda aktarmayı seçeceksiniz.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizdekilerin olumsuz düşüncelerine çok takılmadan, kendi bildiğiniz gibi devam etmeniz gereken bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konularla ilgili üzerinize gelindiğini hissedeceksiniz. Bu durumda sadece size iyi gelen sevdiğiniz insanalrla vakit geçirmenizi tavsiye ederiz.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Aynı anda birçok şeyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Hepsinin altından kalkacak ve sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Sizden haber bekleyen, sizinle vakit geçirmek isteyen insanları ihmal etmeyin. Onlarla görüşmek size de iyi gelecek.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Güne sakin başlayan balıklar, akşama doğru sosyalleşmek isteyebilir, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarını arayabilirler. İçinizde tutup, ailenize veya yakın çevrenize söylemekten çekindiklerinizi anlatmak için uygun bir gün.
 

Bir cevap yazın