Ekonomi

10 bin TL para çeken 379 TL ödeme yapacak: QNB Finansbank duyurdu!

QNB Finansbank binlerce kişiyi ilgilendiren önemli bir duyuruda bulundu. Banka vatandaşların borçlarını kapatmaları için borç kapatma kredisi veriyor. Bu kapsamda bankadan 10 bin TL para çeken bir vatandaş aylık 379.10 TL geri ödeme yapabiliyor.

QNB Finansbank borç kapatma kredisi hakkında yazılı açıklamada bulundu. Bankadan yapılan açıklamada, “Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz” ifadeleri kullanıldı. Ancak borç kapatma kredisi almak için bazı şartların sağlanması gerekiyor.

Borç kapatma kredisi şartları nelerdir?

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.

Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.

Başvuru nasıl yapılır?

Ön başvurunuzu, TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek veya QNB Finansbank Şubelerini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.
Ön başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden Borç Transferi Kredisi için kesin başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.