Gündem

10 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

10 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 10 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 10 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 10 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 10 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, dolunay öncesi hislerinizi gizlemekte zorluk çekiyorsunuz. Ağzınızdan kelimeler dökülmeden önce iki defa düşünmenizi tavsiye ederiz. Biraz daha sabırlı olursanız konuşmak için beklediğiniz fırsat önünüze gelecek. İşinize odaklanın. Yeni bir fırsat kapınızda.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Güne yüksek enerjiyle başlamanın yollarını aramalısınız. Yürüyüş, sağlıklı içecekler ve gıda takviyesi ile kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Başkalarının söylediklerine kulak asmayın. Verdiğiniz kararların meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir dolunay dönemi geçireceksiniz.

İkizler Burcu- (Mayıs- 21 Haziran)

Sevdiğiniz insa22 nların bazı kusurları şu sıra size batmaya başlayabilir. İçinizde söylemek istediklerinizi biriktiriyorsunuz ve bu rahatsızlık hissi size huzursuzluk yaratıyor. Dolunayın geçmesini beklemeli ve daha mantıklı konuşmalar yapmalısınız. Yoksa karşınızdakileri kırmanız an meselesi.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Tüm yıl, yenilikler için sabreden Sevgili Yengeç burçları, artık değişimin zamanı geldi. Sabrınız yeterince sınandı. Fırsatları daha net görmeye, içsel yolculuğunuzdan çıkıp çevrenizde olup bitene ve yeni kazanç kapılarına odaklanmaya başlıyorsunuz. Şans bu dolunayla birlikte sizden yana.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Aşkı arayan aslanların cazibelerinin doruk noktasında olacağı bir haftaya giriyoruz. Etrafınızdakileri kolayca etkiniz altına alacaksınız. İşlerinize her zamankinden yüksek bir enerjiyle sarılacak ve sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Dolunayda sinirlerinize hakim olmayı deneyin. Gereksiz kırgınlıklar yaşanabilir.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Başkalarının hayatlarına müdahale etmeye çalışmak size zarar verecek. Kendi hayatınızla ilgili önemli kararlar almak için ideal bir süreçtesiniz. Bu enerjinizi yalnızca kendinize harcamanızı tavsiye ediyoruz. Dolunayda uyku sorunlarına dikkat!

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Aldığınız haberlerle birlikte yeni bir sürece gireceksiniz. Hareketli günler kapınızda olabilir. Eski aşklar gündemde olabilir. Dolunayla birlikte kapatmak istediğiniz kapıları kapatmalısınız. Eskiye takılıp kalmamalı, önünüzdeki yeni sürece odaklanmalısınız.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Parasal olarak kendinizi yetersiz hissediyorsunuz, ancak yeni para kaynakları için de bir uğraş içinde değilsiniz. Çekildiğiniz kabuğunuzu kırma vakti geldi. Dolunay yeni kaynaklar konusunda ideal bir süreç olabilir sizin için.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Sevdiğiniz insanları değerini anladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Onları şaşırtmak ve sevindirmek için ideal zamanlar. Kesinlikle karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Bu dolunayla birlikte işlerinizle ilgili beklentilerinizin ne kadar hızlı bir şekilde karşılandığına inanamayacaksınız! Yeni yıla şanslı giren burçlardansınız.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Bazı dedikoduların içinde bulunmak sizi rahatsız edebilir. Bir süre insanalra kulaklarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Kendinizle kalmak, enerjinizi düşüren insanlardan uzaklaşmak size iyi gelecek. Paraya ilgili beklediğiniz haberler bu Dolunay size getirebilir. Pozitif düşünmeye devam!

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Zekanızla hoşlandığınız kişiyi etkileyebilirsiniz. Evlilik teklifi alabilir ya da erkek bir Kova burcuysanız evliliğe sıcak bakmaya başlayabilirsiniz.Bu Dolunay, aşk kapıları size sonuna kadar açılacak. İyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Romantik günler kapınızda!

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Sürekli şikayet etmekten vazgeçmeli ve bir şeyleri değiştirmek için harekete geçmelisiniz.Sizi olumsuz etkileyen arkadaşlarınızla bir süre görüşmeyi kesebilir, size enerji veren kişilerle daha çok zaman geçirerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Dolunayın sizi duygusal olarak kötü etkilemesine izin vermeyin. Çünkü bu Dolunay size aşkı getirebilir.
 

Bir cevap yazın