Ekonomi

1.533 TL taksitle araç sahibi olabilirsiniz! 2.el taşıt kredisi ile otomobil sahibi olmayan kalmayacak

Son zamanlarda araba fiyatlarını oldukça artması ve vatandaşların da ekonomik durumlarında yaşanan sıkıntılar araç sahibi olmayı daha zor hale getirdi. 60 ay vadeyle 2. el taşıt kredileri herkesi araç sahibi olabilecek. 50.000 TL peşin, 1.533 TL taksitle otomobil sahibi olabileceksiniz.

50.000 TL peşin, 1.533 TL taksitle otomobil sahibi olunma imkanı var. Otomobil piyasalarında sıfır km araçların sayısının azalması ve kurda artış nedeniyle fiyatların yükselmesi yüzbinlerce vatandaşın ikinci el araçlara yönelmesine neden oldu. İkinci el fiyatlarının da artmasının ardından uygun finansman arayışları başladı. Vakıfbank, Akbank, Aktif Bank ve ING Bank 2. el taşıtlar için en hesaplı kredileri sunmaya başladı. İşte en uygun ikinci el taşıt kredisi kampanyaları…

Taşıt kredisi şartları nelerdir? 2018 taşıt kredisi faiz oranları - Son dakika ekonomi haberleri – Sözcü

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi kullanarak dilediği ikinci el otomobili en uygun oranlarla satın almak isteyenlere Vakıfbank’tan cazip oranlı krediler sunuluyor. Düşük faiz oranlarına sahip kredi fırsatlarından yararlanarak fiyatı 120 bin liraya kadar olan otomobillerin %70’ine kadar finansmanını karşılayacak.

48 aya kadar vade ve 3 aylık dönemlerle ödeme fırsatının da sunulduğu kredi ile araç yaşı en fazla 8 yaşa kadar olan otomobillerin satın alınması mümkündür. 37-48 ay vade için en fazla 5 yaşa kadar araçlar için kredi imkanı sağlamaktadır.

Taşıt kredisi başvuruları ne zaman başlayacak? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank taşıt kredisi başvuru işlemleri… - Ekonomi haberleri

ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi

ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi faiz oranlarını düşürerek en uygun oranlarla kredi sağlayan ilk banka olmayı başarıyor. %1,04’ten başlayan faiz oralarına sahip ING, aynı zamanda kaskosunu ING Bank aracılığıyla yaptıran müşterileri için ek faiz indirimleri de uygulamaktadır.

Geri ödeme miktarı ve taksit tarihlerini gelir durumuna ve ihtiyaca göre vatandaşların kendilerinin belirlenmesine olanak sağlayan ING Bank, 8 yaşa kadar 2. el tüm araçlarda geçerli 48 ay vade avantajları ile kredi sağlamaktadır. 3-6 ay için %0,99 faiz oranları geçerli olurken, 9-48 ay vadeler için %1,44 faiz oranları uygulanmaktadır.

Araç kredisi rehberi 2020 - Araba kredisi kolayca ve hızla kime, nasıl çıkar?

Akbank İkinci El Taşıt Kredisi

Akbank 2. El Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında, %1,55’ten başlayan faiz oranları ile 48 aya kadar vade seçeneklerine sahip cazip kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Kasko ve rehin zorunluluğunun da kaldırıldığı kredi kampanyası kapsamında, düşük maliyetler ve avantajlı ödeme koşulları ile Akbank, herkesin otomobil sahibi olmasını sağlıyor.

Son zamanlarda yükselen fiyatlar sebebi ile kendine en uygun taşıt kredisi finansman desteği arayan çok sayıda vatandaş, Akbank ikinci el kredilerine başvurmaya başladı. Araç değerinin yüzde 70’ine kadar sunulan krediler uygun ödeme seçenekleri kredi desteği alacakların hizmetine sunuluyor.