17 Ocak 2014 Cuma 05:15
CHP'de kesinleşen tüm adaylar Listesi
İki gün boyunca Genel Başkan Kılıçdaroğlu önderliğinde toplanan MYK toplantısında belirlenen isimler PM’nde onaylandıktan sonra açıklandı. Saat 21:00 sularında sona eren toplantının ardından belirlenen tüm adayları açıklıyoruz.

İşle o liste;



İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI
1 ADANA YILDIRAY ARIKAN
2 ADANA Aladağ HASAN ERKAN
3 ADANA Çukurova SONER ÇETİN
4 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU
5 ADANA İmamoğlu ERTUĞRUL İNCEDERE
6 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN
7 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL
8 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ
9 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL
10 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ
11 ADANA Sarıçam CUMALİ YAKAN
12 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR
13 ADANA Tufanbeyli AHMET AKTÜRK
14 ADANA Yumurtalık DURAN GÖÇER
15 ADANA Yüreğir ORHAN BAYRAM
16 ADIYAMAN ZEYNAL BAKIR
17 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER
18 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİKTAT ÇETİN
19 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS AÇAR
20 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL
21 ADIYAMAN Besni Şambayat NEJDET ARICI
22 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANİFİ KALKAN
23 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN
24 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ
25 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR
26 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ
27 ADIYAMAN Merkez Kömür HANEFİ GÖKSU
28 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA
29 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN
30 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI
31 AFYONKARAHİSAR MEHMET ALİ ECER
32 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN
33 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL
34 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN
35 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK
36 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN
37 AFYONKARAHİSAR Dinar Haydarlı ÖZCAN AYHAN
38 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER
39 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA
40 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN
41 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER
42 AFYONKARAHİSAR Hocalar SEDAT TURAN
43 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN
44 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR
45 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU
46 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ
47 AFYONKARAHİSAR İscehisar MEHMET AYDIN
48 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ
49 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı
UMMAHAN ÖZPINAR
50 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK
51 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ
52 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİB KİREZ
53 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN
54 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN
55 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR
56 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL
57 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ
58 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR
59 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR
60 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSEDDİN ŞAMPİYON
61 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ
62 AFYONKARAHİSAR Şuhut EKREM ÖZSOY
63 AFYONKARAHİSAR Şuhut K.Karacaören FAHRETTİN YILDIZ
64 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA
65 AĞRI İHSAN CAĞA
66 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ
67 AKSARAY DOĞAN KOŞAR
68 AKSARAY Ağaçören NEVZAT AYDIN
69 AKSARAY Gülağaç Demirci METİN BOZLAK
70 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ
71 AKSARAY Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR
72 AKSARAY Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ
73 AKSARAY Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL
74 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ
75 AKSARAY Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK
76 AMASYA İLYAS AYIK
77 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA
78 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL
79 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEL
80 AMASYA Merzifon ALP KARGI
81 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ
82 ANKARA MANSUR YAVAŞ
83 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU
84 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAN
85 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR
86 ANKARA Çubuk CEMİL ALA
87 ANKARA Elmadağ MÜCAHİT DEDE
88 ANKARA Etimesgut MEMET YULA
89 ANKARA Evren EMRULLAH EREN
90 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK
91 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN
92 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN
93 ANKARA Kazan NECATİ YILMAZ
94 ANKARA Mamak COŞKUN TORUN
95 ANKARA Nallıhan FERUDUN GÜNGÖR
96 ANKARA Polatlı TUFAN BURAL
97 ANKARA Pursaklar HÜSNİYE ERDOĞAN
98 ANKARA Şereflikoçhisar İSMAİL YALMAN
99 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN
100 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ
101 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR
102 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ
103 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ
104 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN
105 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR
106 ANTALYA Gazipaşa CEMBURAK ÖZGENÇ
107 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL
108 ANTALYA İbradı SERKAN KÜÇÜKKURU
109 ANTALYA Kaş ÖMER SAİM KARAKURT
110 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ
111 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER
112 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL
113 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL
114 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN
115 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR
116 ARDAHAN METE ÖZDEMİR
117 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN
118 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL
119 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK
120 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA
121 ARTVİN EMİN ÖZGÜN
122 ARTVİN Ardanuç YILDIRIM DEMİR
123 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ
124 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ
125 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU
126 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGÜL AKÇİÇEK
127 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM
128 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU
129 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY
130 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
131 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN
132 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU
133 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER
134 AYDIN Didim MÜMÜN KAMACI
135 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN
136 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU
137 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY
138 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI
139 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL
140 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK
141 AYDIN Köşk ÖZCAN ARUMAN
142 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU
143 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT
144 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN
145 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA
146 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN
147 BALIKESİR SAMİ SÖZAT
148 BALIKESİR Altıeylül MEHMET ALİ ÇİÇEK
149 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENÇER
150 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENĞİZ
151 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA
152 BALIKESİR Bigadiç KASIM OĞUZ
153 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA
154 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA
155 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI
156 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI
157 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE
158 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ
159 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN
160 BALIKESİR Karesi ENDER BİÇKİ
161 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN
162 BALIKESİR Manyas TANCAN BARCİN
163 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU
164 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL
165 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL
166 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU
167 BARTIN MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
168 BARTIN Amasra MEHMET EMİN TİMUR
169 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM
170 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU
171 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN
172 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS
173 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KARA
174 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT
175 BATMAN Beşiri GENCO ÖZEL
176 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ
177 BATMAN Gercüş MEHMET ŞERİF ÖNER
178 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GÜLÜŞKEN
179 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR
180 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA
181 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR
182 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ
183 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERARSLAN
184 BİLECİK SUNGUR TURAN
185 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN
186 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL
187 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI
188 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL
189 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR
190 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ
191 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT
192 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK
193 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA
194 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL
195 BİNGÖL Kiğı YILMAZ GÜNDÜZ
196 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE
197 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN
198 BİNGÖL Yedisu HAKİF AÇIKYER
199 BİTLİS KEMAL UÇAR
200 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI
201 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN
202 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU
203 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP
204 BOLU Gerede BEKİR UZUN
205 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY
206 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ
207 BOLU Mengen TURHAN BULUT
208 BOLU Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ
209 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL
210 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN
211 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN
212 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL
213 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ
214 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN
215 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL
216 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILINÇ
217 BURDUR Çeltikçi RAMAZAN AYDIN
218 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR
219 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER
220 BURDUR Tefenni HAMDİ GÜRLER ERATALAY
221 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK
222 BURSA NECATİ ŞAHİN
223 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ
224 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN
225 BURSA Gürsu İLYAS KALEŞ
226 BURSA Harmancık HAŞİM ALİ ARIKAN
227 BURSA İnegöl ŞEVKET MOLLAER
228 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ
229 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU
230 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ
231 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU
232 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK
233 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ
234 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY
235 BURSA Orhaneli ALİ SARI
236 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN
237 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN
238 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK
239 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTUNÖZ
240 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN
241 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEN
242 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN
243 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER
244 ÇANAKKALE Biga İSMAİL IŞIK
245 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN
246 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ
247 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ
248 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN
249 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ
250 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL
251 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ
252 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
253 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI
254 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA
255 ÇANAKKALE Gökçeada MUSTAFA KORAY YÜCEL
256 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN
257 ÇANAKKALE Lapseki Çardak İSMAİL ÇAĞLAR
258 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER
259 ÇANAKKALE Merkez Kepez ÖMER FARUK MUTAN
260 ÇANAKKALE Yenice TURHAN BEYAZIT
261 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ
262 ÇANKIRI Çerkeş HÜSEYİN ERDOĞAN
263 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR
264 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ
265 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK
266 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY
267 ÇORUM KENAN NUHUT
268 ÇORUM Alaca ADEM ŞAHİN
269 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA
270 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ
271 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ
272 ÇORUM Ortaköy HACI ÖMER ATAK
273 ÇORUM Ortaköy Aştavul DURSUN UZUNCA
274 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR
275 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER
276 DENİZLİ KAZIM ASLAN
277 DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN
278 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA
279 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA
280 DENİZLİ Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU
281 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK
282 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY
283 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN
284 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR
285 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER
286 DENİZLİ Çivril İBRAHİM HAKKI ASLAN
287 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN
288 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN
289 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ
290 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY
291 DENİZLİ Pamukkale
(Akköy) İBRAHİM VURAL
292 DENİZLİ Sarayköy RİFAT KAPANCIOĞLU
293 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ
294 DİYARBAKIR AHMET AY
295 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR
296 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ARSLAN
297 DİYARBAKIR Dicle ERTUĞRUL KIZMAZ
298 DİYARBAKIR Hani SERHAT BARÇ
299 DİYARBAKIR Hazro ENGİN DAYANIK
300 DİYARBAKIR Kulp EBEDİN TOPRAK
301 DİYARBAKIR Lice FAHRİ ERKAN
302 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ
303 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU
304 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK
305 DÜZCE Çilimli CEMİL TİNAZ
306 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ
307 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTANCI
308 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR
309 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN
310 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN
311 EDİRNE İpsala CENAN TETİK
312 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS
313 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu ŞAKİR BİLGİN ATLI
314 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK
315 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU
316 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY
317 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK
318 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL
319 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN
320 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN
321 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ
322 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU
323 ELAZIĞ Ağın OSMAN BAŞIBOZUK
324 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ
325 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN
326 ELAZIĞ Kovancılar HALİME KARAKOÇ
327 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL
328 ELAZIĞ Palu YILMAZ BAYRAM
329 ELAZIĞ Sivrice KADRİ METİN ÖZTÜRK
330 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI
331 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER
332 ERZİNCAN Merkez Çağlayan ÇETİN ÇAY
333 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT
334 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU
335 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU
336 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN
337 ERZİNCAN Merkez Yoğurtlu HASAN ALİ SAĞYAN
338 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER
339 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK
340 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN
341 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın)
UĞUR KARATAŞ
342 ERZİNCAN Tercan Mercan CEMAL OKUMUŞ
343 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA
344 ERZİNCAN Üzümlü Altınbaşak HAYDAR POLAT
345 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ
346 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN
347 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU
348 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ
349 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ
350 ERZURUM İspir KENAN EFE
351 ERZURUM Karaçoban SADIK KARAKAYA
352 ERZURUM Karayazı FARUK AYDİN
353 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR
354 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI
355 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST
356 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ
357 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN
358 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK
359 ERZURUM Şenkaya SALİH ÖZBEK
360 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK
361 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN
362 ERZURUM Uzundere NEVZAT ÇEVİK
363 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA
364 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN
365 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER
366 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU
367 ESKİŞEHİR Çifteler SEBAHATTİN ÇARKACI
368 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ
369 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI
370 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE
371 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN
372 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ
373 ESKİŞEHİR Mihalıççık İSMAİL HAKKI YAVUZ
374 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT
375 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN
376 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI
377 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ARSLAN
378 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ
379 GAZİANTEP AKİF EKİCİ
380 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ
381 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE
382 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖGEBAKAN
383 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT
384 GAZİANTEP Nurdağı SÜLEYMAN BOZKURT
385 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ
386 GAZİANTEP Şahinbey MUSTAFA ASLAN
387 GAZİANTEP Şehitkamil FETHİ ALBAYRAM
388 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR
389 GİRESUN KERİM AKSU
390 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK
391 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN
392 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY
393 GİRESUN Dereli HATEM TURHAN
394 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ
395 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN
396 GİRESUN Eynesil FEYZİ GÖKAL
397 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ARSLAN
398 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE
399 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK
400 GİRESUN Güce MUSTAFA USTAOĞLU
401 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK
402 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU
403 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP
404 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR
405 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY
406 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL
407 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR
408 GÜMÜŞHANE Kürtün DURSUN ALEMİN
409 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ
410 HAKKARİ NAZIM ERTUŞ
411 HAKKARİ Çukurca MURAT ÖZEL
412 HAKKARİ Merkez Durankaya ORHAN ÖZATAK
413 HAKKARİ Şemdinli İLHAMİ ŞEN
414 HAKKARİ Yüksekova BURHAN DURMAZEL
415 HAKKARİ Yüksekova Büyükçiftlik KEREM GÜLER
416 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ
417 HATAY Altınözü HÜSEYİN FANSA
418 HATAY Antakya HASAN RAMİZ PARLAR
419 HATAY Arsuz NAZIM ÇULHA
420 HATAY Belen FEVZİ YÜKSEL
421 HATAY Defne İBRAHİM YAMAN
422 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU
423 HATAY Erzin ALİ BÜYÜKER
424 HATAY İskenderun YUSUF HAMİT CİVELEK
425 HATAY Kırıkhan MEHMET GEZMEN
426 HATAY Kumlu EKREM BALDIRAN
427 HATAY Payas TUNCER SÜMER
428 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ
429 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR
430 IĞDIR ARAN KALAFAT
431 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN
432 IĞDIR Tuzluca NİZAMETTİN ADA
433 ISPARTA MEHMET LÜTFÜ ÇAKMAKÇI
434 ISPARTA Aksu ALİ KAYA
435 ISPARTA Atabey ZÜBEYDE SİLLELİ
436 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN
437 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA
438 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU
439 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA
440 ISPARTA Gönen Güneykent EYUP ERSOY
441 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN
442 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAN
443 ISPARTA Merkez Kuleönü MAHMUT SARAÇ
444 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ
445 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN
446 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL
447 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU
448 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETGİN
449 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI
450 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU
451 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM
452 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL
453 İSTANBUL Arnavutköy RUHİ TUNCEL
454 İSTANBUL Bağcılar MUHAMMET ÇAKMAK
455 İSTANBUL Bahçelievler SAFFET BULUT
456 İSTANBUL Başakşehir ÖZGÜR KARABAT
457 İSTANBUL Bayrampaşa BAHRİ SİPAHİ
458 İSTANBUL Beykoz HIZIR YILMAZ
459 İSTANBUL Beylikdüzü EKREM İMAMOĞLU
460 İSTANBUL Esenyurt GÜRBÜZ ÇAPAN
461 İSTANBUL Eyüp SELAMİ ÇELEBİOĞLU
462 İSTANBUL Fatih SABRİ ERBAKAN
463 İSTANBUL Gaziosmanpaşa SELAHATTİN MERİÇ
464 İSTANBUL Güngören AHMET GÜZEL
465 İSTANBUL Kağıthane SERDAR KURŞUN
466 İSTANBUL Pendik TUNCER ÖZYAVUZ
467 İSTANBUL Sancaktepe ÖZGEN NAMA
468 İSTANBUL Sultanbeyli MUSTAFA ÇOLAK
469 İSTANBUL Sultangazi ALİ ACAR
470 İSTANBUL Şile ARAS ASLAN
471 İSTANBUL Tuzla CEMİL EKŞİ
472 İSTANBUL Ümraniye SACİT EYÜBOĞLU
473 İSTANBUL Zeytinburnu MUSTAFA FAZLIOĞLU
474 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU
475 İZMİR Bergama MEHMET GÖNENÇ
476 İZMİR Beydağ SÜLEYMAN VASFİ ŞENTÜRK
477 İZMİR Foça GÖKHAN DEMİRAĞ
478 İZMİR Güzelbahçe ÖZDEM MUSTAFA İNCE
479 İZMİR Kemalpaşa RIDVAN KARAKAYALI
480 İZMİR Kınık SÜLEYMAN KAYA
481 İZMİR Menemen TAHİR ŞAHİN
482 İZMİR Ödemiş BEKİR KESKİN
483 İZMİR Seferihisar MUSTAFA TUNÇ SOYER
484 İZMİR Selçuk HÜSEYİN VEFA ÜLGÜR
485 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK
486 İZMİR Torbalı UFUK YÖRÜK
487 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ
488 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN
489 K.MARAŞ Andırın ABDULLAH NAİM ÇETİN
490 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ
491 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN
492 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN
493 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN
494 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ
495 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN
496 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA
497 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU
498 KARABÜK ERDAL DEMİR
499 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ
500 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM
501 KARABÜK Safranbolu MUSTAFA EREN
502 KARAMAN MERİH ÜNVER
503 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN
504 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK
505 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL
506 KARAMAN Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN
507 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN
508 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK
509 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN
510 KARAMAN Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY
511 KARS NAİF ALİBEYOĞLU
512 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA
513 KARS Sarıkamış İBRAHİM YAVUZ BİLDİK
514 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK
515 KARS Susuz ALİ YEĞİN
516 KASTAMONU MEHMET YILDIRIM
517 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZKAN
518 KASTAMONU Ağlı ALİ OSMAN DİKMEN
519 KASTAMONU Araç SERDAR ÖNAL
520 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ
521 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN
522 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU
523 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARAHAN
524 KASTAMONU Daday HASAN FEHMİ TAŞ
525 KASTAMONU Devrekani NİYAZİ HERKİLOĞLU
526 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ
527 KASTAMONU İnebolu MEHMET ALİ AYDIN
528 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN
529 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU
530 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR
531 KASTAMONU Şenpazarı YILDIRIM ACAR
532 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ
533 KASTAMONU Tosya AHMET BİLGİLİ
534 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL
535 KAYSERİ Akkışla SELAHATTİN BAYDAN
536 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU
537 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU
538 KAYSERİ Felahiye GÜRSEL KISIR
539 KAYSERİ Kocasinan MUSTAFA YILDIZ
540 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN
541 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN
542 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI
543 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK EROĞLU
544 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN
545 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ
546 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI
547 KIRIKKALE AHMET EROĞLU
548 KIRIKKALE Bahşili CEMALETTİN ŞARLIOĞLU
549 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN
550 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL
551 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ
552 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ
553 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA
554 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR
555 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI
556 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ
557 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK
558 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI
559 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ
560 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA
561 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT
562 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR
563 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ
564 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAİN
565 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR
566 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ
567 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER
568 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP
569 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN
570 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ
571 KIRŞEHİR DENİZ AKPINAR
572 KIRŞEHİR Akçakent MEHMET YALDIZ
573 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT
574 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI
575 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA
576 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN
577 KIRŞEHİR Merkez Özbağ SAİR DURAK
578 KIRŞEHİR Mucur EMRULLAH DAĞLI
579 KİLİS ÖCAL BERK
580 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT
581 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT
582 KOCAELİ TAHSİN TARHAN
583 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ
584 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ
585 KOCAELİ Darıca CENGİZ GÜÇER HAMŞİOĞLU
586 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ
587 KOCAELİ Dilovası ERCAN DALKILIÇ
588 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ
589 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU
590 KOCAELİ İzmit MEHMET SEFA SİRMEN
591 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA
592 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU
593 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ
594 KOCAELİ Körfez MEHMET REŞAT BAŞAR
595 KONYA Akören ALİ FINDIK
596 KONYA Akşehir LUTFİ ÇELEBİ
597 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZOL
598 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU
599 KONYA Cihanbeyli HÜSEYİN UFACIK
600 KONYA Derbent İSMAİL FİDAN
601 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK
602 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI
603 KONYA Güneysınır MEHMET YAKICI
604 KONYA Hadim AHMET ÇOLAKOĞLU
605 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ
606 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER
607 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA
608 KONYA Karapınar AHMET SEZER
609 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA
610 KONYA Kulu ALİ İHSAN GÜRCAN
611 KONYA Meram MEHMET LATIF ÇAĞIR
612 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL
613 KONYA Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI
614 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR
615 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK
616 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBUĞA
617 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK
618 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILINÇ
619 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM
620 KÜTAHYA Simav ORAL KILIÇ
621 KÜTAHYA Simav Demirci TURAN SÜMER
622 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN
623 MALATYA HAKAN İNCİ
624 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI
625 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN
626 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ
627 MALATYA Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN
628 MALATYA Doğanyol ABDULLAH BAYRAM
629 MALATYA Hekimhan ALİSEYDİ MİLLİOĞULLARI
630 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK
631 MALATYA Kuluncak ETEM KÖRÜKMEZ
632 MALATYA Yeşilyurt HULİSİ PORGALI
633 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL
634 MANİSA Ahmetli CEMAL SÖZÜER
635 MANİSA Akhisar AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
636 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL
637 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE
638 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN
639 MANİSA Gördes HÜSEYİN TOKUÇ
640 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR
641 MANİSA Köprübaşı HANEFİ YELKEN
642 MANİSA Kula OSMAN KASIRGA
643 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY
644 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN
645 MANİSA Saruhanlı MUHARREM EKİCİ
646 MANİSA Selendi MEHMET CIMIK
647 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ
648 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN
649 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN
650 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN
651 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT
652 MERSİN MACİT ÖZCAN
653 MERSİN Akdeniz NECDET TAMAMOĞULLARI
654 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP
655 MERSİN Aydıncık FERAT CİN
656 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL
657 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU
658 MERSİN Gülnar HALİDE AK
659 MERSİN Mezitli NEŞET TARHAN
660 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK
661 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT
662 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN
663 MERSİN Toroslar ŞEFİK ZENGİN
664 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ
665 MUĞLA OSMAN GÜRÜN
666 MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON
667 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ
668 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ
669 MUĞLA Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ
670 MUĞLA Köyceğiz SALİH ERBAY
671 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR
672 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ
673 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT
674 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK
675 MUĞLA Seydikemer ALİM KARACA
676 MUĞLA Ula ÜMİT KARAARSLAN
677 MUŞ NECİP BİNGÖL
678 MUŞ Malazgirt ÖMER UĞURBAŞ
679 MUŞ Varto DOĞAN DEDE
680 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER
681 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE
682 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ
683 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR
684 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK
685 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN
686 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU
687 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
688 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN
689 NEVŞEHİR Ürgüp MURAT BOZ
690 NİĞDE FAHRİ EKER
691 NİĞDE Altunhisar HİKMET DİLCAN
692 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTAN
693 NİĞDE Bor EKREM SOYLU
694 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL
695 NİĞDE Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI
696 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU
697 NİĞDE Çiftlik YUSUF ÖCAL
698 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT
699 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ
700 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK
701 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR
702 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AFŞAR
703 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER
704 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA
705 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK
706 NİĞDE Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR
707 NİĞDE Merkez Karaatlı EROL YILMAZ
708 NİĞDE Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ
709 NİĞDE Merkez Konaklı ERDAL ALTIN
710 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA
711 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL
712 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ
713 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU
714 ORDU SEYİT TORUN
715 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ
716 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU
717 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU
718 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT
719 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA
720 ORDU İkizce ENVER SEKMEN
721 ORDU Kabataş OSMAN ÖZYURT
722 ORDU Korgan TURHAN ATEŞ
723 ORDU Kumru İHSAN CAYAK
724 ORDU Mesudiye İBRAHİM FEYZİ ÜNAL
725 ORDU Ulubey İLKER SAMİ TORUN
726 ORDU Ünye İSA MARAL
727 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK
728 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM
729 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER
730 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL
731 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM
732 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU
733 OSMANİYE Sumbas GAZİ ARSLANDAĞ
734 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ
735 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ
736 RİZE Hemşin BAŞAR CUMBUR
737 RİZE MİNE ORHON
738 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI
739 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY
740 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER
741 RİZE Fındıklı MAHMUT BOZKURT
742 RİZE İkizdere İSMET EKŞİ
743 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ
744 SAKARYA RAŞİT DÜNYA
745 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK
746 SAKARYA Geyve EROL AKYEL
747 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI
748 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR
749 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN
750 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI
751 SAKARYA Sapanca TURHAN FORTACI
752 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR
753 SAMSUN TARIK CENGİZ
754 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN
755 SAMSUN Asarcık BÜLENT BASKIN
756 SAMSUN Atakum METİN BURMA
757 SAMSUN Bafra MEHMET KEMAL ÜNLÜ
758 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU
759 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR
760 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN
761 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ
762 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN
763 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ
764 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN
765 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU
766 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU
767 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR
768 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK
769 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ
770 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN
771 SİİRT Pervari ŞEVKET BEYTEKİN
772 SİİRT Şirvan MEMET ALİ ENGİN KOYUNCU
773 SİNOP BAKİ ERGÜL
774 SİNOP Ayancık SEYHAN SABRİ SARISOY
775 SİNOP Dikmen SAİM İSTANBULLU
776 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER
777 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK
778 SİNOP Gerze OSMAN BELOVACIKLI
779 SİVAS GÜLÜMSER HEPER
780 SİVAS Akıncılar NECATİ US
781 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT
782 SİVAS Divriği HAKAN GÖK
783 SİVAS Gemerek TEVFİK FİKRET SAVAŞ
784 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU
785 SİVAS Gürün ERKAN YİĞİTTÜRK
786 SİVAS İmranlı MÜSLÜM GÜRBÜZ
787 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK
788 SİVAS Şarkışla Cemel MEHMET AKINCI
789 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT
790 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY
791 ŞANLIURFA HALE SORAN
792 ŞANLIURFA Akçakale İSA KURT
793 ŞANLIURFA Eyyübiye ÖMER SEYHANLI
794 ŞANLIURFA Harran İSMAİL TAŞ
795 ŞANLIURFA Hilvan YASİN AYDIN
796 ŞANLIURFA Viranşehir MUSTAFA ASLAN
797 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY
798 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN
799 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL
800 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU
801 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI
802 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL
803 TEKİRDAĞ Marmaraereğlisi
İBRAHİM UYAN
804 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE
805 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN
806 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa MEHMET EKREM EŞKİNAT
807 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK
808 TOKAT HADİYE ARDAHANLI
809 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKURT
810 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETCİ
811 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST
812 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ
813 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ
814 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM
815 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT MUSTAFA UÇAR
816 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU
817 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN
818 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK
819 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇAKAR
820 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN
821 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTEN
822 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR
823 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ
824 TRABZON MEHMET VOLKAN CANALİOĞLU
825 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK
826 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR
827 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN
828 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT
829 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK
830 TRABZON Köprübaşı NEVZER UZUN
831 TRABZON Maçka ERTUĞRUL GENÇ
832 TRABZON Of EMEL SARAL
833 TRABZON Ortahisar NAZİM ÖZCAN
834 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU
835 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ
836 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI
837 TUNCELİ HIZIR BAHTİYAR AYTAÇ
838 TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY
839 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN
840 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT
841 TUNCELİ Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK
842 UŞAK BÜLENT YAZGAN
843 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM
844 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER
845 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM
846 UŞAK Eşme Yeleğen FEYZİ KAYA
847 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK
848 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL
849 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK
850 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN
851 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA
852 VAN Edremit AHMET İLLİ
853 VAN Gevaş ABDULLAH ERCAN
854 VAN Gürpınar AHMET PAŞAOĞLU
855 VAN İpekyolu MEHMET KURUPÇU
856 VAN Özalp RIZA ELALDI
857 VAN Tuşba TANER ÇOŞKUN
858 YALOVA VEFA SALMAN
859 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK
860 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL
861 YALOVA Altınova Subaşı MUSA KUŞ
862 YALOVA Altınova Tavşanlı RUHİ KORKMAZ
863 YALOVA Armutlu ABDULLAH GENÇER
864 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT
865 YALOVA Çınarcık Koru KAMİL YAMAN
866 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ
867 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN
868 YALOVA Termal İBRAHİM TANER
869 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN
870 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK
871 YOZGAT Boğazlıyan Yamaçlı ÜMİT TOSUN
872 YOZGAT Boğazlıyan Yenipazar FEHMİ AVCI
873 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN
874 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN
875 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN
876 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN
877 YOZGAT Yenifakılı BÜLENT YÜCE
878 ZONGULDAK MUHARREM AKDEMİR
879 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN
880 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM
881 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI
882 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR
883 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN
884 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI
885 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAM
886 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova MAKBULE ZERRİN GÜNEŞ
887 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ
888 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI
889 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK
890 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ
891 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN
892 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN
893 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ
894 ZONGULDAK Kilimli ALİ ASLANKILIÇ
895 ZONGULDAK Kilimli Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN
896 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR
897 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ
898 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN
Son Güncelleme: 18.02.2015 23:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!.. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.