19 Mayıs 2016 Perşembe 11:30
Aliağalı Sporcular Ödüllerine Kavuştu
Aliağa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün liselerarası gerçekleştirdiği ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ spor etkinliklerinde dereceye giren takım ve öğrenciler düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.
Aliağa ENKA Spor Salonu’nda yapılan ödül törene; Aliağa Kaymakamı Bayram Yılmaz, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Dur, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tuğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Tüpraş İzmir Rafineri İnsan Kaynakları Müdürü Tolga Şenyuva, öğretmen, öğrenciler ve veliler katıldı.
188 sporcunun katıldığı ödül töreni Heydar Aliyev Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Halk Oyunları Ekibinin Zeybek gösterisi ile başladı. Zeybek gösterisinin ardından sporculara protokol üyelerince kupa ve madalyaları verildi.
Törene yoğun ilgi göstererek tribündeki yerlerini alan veliler, spor etkinliklerinde dereceye girerek kupa ve madalya almaya hak kazanan öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Tören sonrası başarılı sporcular takımları ve aileleri ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ spor etkinliklerinde dereceye girerek ödül alan takım ve sporcular şu şekilde belirlendi:
FUTBOL
1. Aliağa 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2. Aliağa Anadolu Lisesi
3. Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
4. HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
BASKETBOL
1. Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2. Final Temel Liseleri
3. HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
4.Barbaros Anadolu Lisesi
VOLEYBOL (KIZLAR)
1. Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2. Aliağa Anadolu Lisesi
3. Barbaros Anadolu Lisesi
4. HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
1200 METRE KROS TAKIM
1. Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2. Aliağa Anadolu Lisesi
3. Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Aliağa 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2000 METRE KROS TAKIM
1. Mustafa Güngör Çolakoğlu Lisesi
2. Aliağa Anadolu Lisesi
3. HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
4. Alp Oğuz Anadolu Lisesi
100 METRE GENÇ KIZLAR
1.Zehra Nur Bayındır - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2.Afra Nur Karakobak - Ticaret Meslek Lisesi
3.Buse Akbaydoğan - 80.Yıl Lisesi
4.Ayşe Nur Şahin - Aliağa Anadolu Lisesi
200 METRE GENÇ KIZLAR
1.Ümmühan Şekerci - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2.Cansu Uzun - 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
3.Nimet Doğan - Aliağa Anadolu Lisesi
4.Cansu Kızıl - HABAŞ Lisesi
400 METRE GENÇ KIZLAR
1.Gülcan Tüylü - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2.Naime Baydar - Ticaret Meslek Lisesi
3.Yonca Semih - 80.Yıl Lisesi
4.Nesil Bircan Arzuman - Aliağa Anadolu Lisesi
100 METRE GENÇ ERKEKLER
1.Eymen Atmaca- Aliağa 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2.Gürkan Ören- Mustafa Güngör Çolakoğlu Lisesi
3.Dağıstan Aydın - Habaş Lisesi
4.Sefa Ertem, Barbaros Anadolu Lisesi
200 METRE GENÇ ERKEKLER
1.Vahid Kaya, Aliağa 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2.Burak Çırım, Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Cem Alkan, HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
4.Yunus Emre Çakal, Barbaros Anadolu Lisesi
400 METRE GENÇ ERKEKLER
1.Göktuğ Demirbaş, Aliağa 80 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2.İbrahim Askerov, Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Doğan Aydın, HABAŞ Hamdi Başaran Anadolu Meslek Lisesi
4.İbrahim Aktaş, Aliağa Anadolu Lisesi
SATRANÇ
1.İsmail Yıldırım - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
2.Osman Dede - Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Ali Bugan - Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
4.Savaş Soğancı - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
MASA TENİSİ
1.İnanç Bilgiç - Aliağa Anadolu Lisesi
2.Muzaffer Öz - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
3.Güçlü Kurt - Alp Oğuz Anadolu Lisesi
4.Raşithan Işık - TED Aliağa Koleji
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!.. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.