İşte DSP İzmir Büyükşehir Adayı Selçuk Karakülçe

EGE HABER

18 Şubat 2014 17:15
-A

+A

İşte DSP İzmir Büyükşehir Adayı Selçuk Karakülçe

Demokratik Sol Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı....


Demokratik Sol Partinin (DSP) günlerdir merakla beklenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe oldu

CHP'de yaşanan istifaların ardından en çok konuşulan ve özellikle büyükşehirdeki adayı merakla beklenen Demokratik Sol Parti, yerel seçime büyükşehirde İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe ile girecek. Karakülçe adaylığının kesinleşmesinin ardından "İzmir'e hayırlı olsun" derken, Genel Başkan Masum Türker ise, "Hedefimiz İzmir'de iktidar olmak" diye konuştu.

"Amacımız iktidar olmak"

Karakülçe'nin büyükşehir adaylığı ile ilgili konuşan Türker, "Selçuk Bey geçmişte ilçe başkanlığı yapmış, il başkanlığımızı, parti meclis üyeliğini yapmış bir isimdir. Kendisinin şu anda İzmir Büyükşehir Başkan adayı olarak İzmir açısından çok iyi bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Umarız İzmir halkı teveccühünü gösterir. DSP bu seçimde her zaman bir seçenek olduğunu gösterecektir" dedi.

DSP'nin İzmir'de iktidar olmayı hedeflediğini belirten Türker, 30 büyükşehirden sanırım Van hariç 29 Büyükşehir'de seçime giriyoruz. Bu konuda DSP iktidar hedefleyen bir partidir. Aday gösterdiğimiz her yerde amacımız kazanmaktır. Hem Selçuk Bey'e hem değerli ilçe başkan adaylarına başarılar diliyorum. İzmir için en doğru seçimin de demokratik sol olduğunu söylemek istiyorum" diye konuştu.  
Print


Google+