Tekcan Yapı sektöre yön vermeye devam ediyor

EKONOMİ

4 Aralık 2013 13:14
-A

+A

Tekcan Yapı sektöre yön vermeye devam ediyor

TEKCAN Yapı, 33 yıllık tecrübesiyle sektöre yön vermeye devam ediyor.


Yapı sektöründe 33 yıllık tecrübe ve birikimiyle sektöre yön veren TEKCAN Yapı, kaliteyi estetikle buluşturarak özel yaşam alanlarına şıklık katmaya devam ediyor. Seranit Yapı Grubu’nun Seranit Porselen, Serra Seramik Ege Bölge Baş Bayiliğini yürüten TEKCAN Yapı, Yenişehir’de 7 bin metrekarelik showroom ve deposu ile üstün kaliteli ürün çeşitliliği ile hizmet çıtasını her geçen gün yukarıya taşıyor.

TEKCAN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Barış Tekin, firmalarının her geçen gün cephe kaplama, yer ve banyo döşemelerinde daha fazla talep gördüğünü, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm ekibin gayretli bir çalışma içerisinde olduğunu belirtti. TEKCAN Yapı’nın hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Tekin;

“Yapı ve inşaat sektörünün ülkemizde gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmekteyiz. Her amaca ve zevke uygun ürün çeşitliliğimiz sayesinde, birçok bölgeye hizmet götürüyoruz. Müşterilerimize mimari tasarım ve projeler oluşturulması konusunda ücretsiz destek sağlıyoruz. Hedefimiz, firmamızın 33 yıllık birikimini de arkamıza alarak, müşterilerimize doğru malzemeyi doğru şartlarda sunmak ve müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek.”
En iyi markalar TEKCAN’da
Ege Bölgesinde nitelikli ve kalıcı projeleri hedefleyen mimar, dekoratör, müteahhit, kişi ve kurumlar ile işbirliklerinin artarak devam edeceğini vurgulayan TEKCAN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Barış Tekin, “Dünyanın en bilinen ve kaliteli markalarından oluşan ürün yelpazemizde Porselen Granit, Seramik, vitrifiye, armatür, duş kanalları, havuz malzemeleri, akrilik ürünler, duş kabinleri, doğaltaş ve cam mozaikler bulunmaktadır” dedi.Günümüzün modern yapılarında, müşteri projeleri doğrultusunda Seranit ürünlerine şekil verdiklerini belirten Tekin, firmanın markalaşma yolculuğuna hız vermiş olduğunu belirtti. Tekin, “Alanında uzman ekibimizle şu anda sektörün öncüsü konumunda bulunuyor ve bu konumu geliştirdiğimiz stratejilerle korumaya çalışıyoruz. Sektörün en eski ve köklü firmalarından olarak,  her amaca ve zevke uygun ürün çeşitliliği, modern teknoloji ile donanmış deneyimli teknik destek ekibiyle, Türkiye’nin her bölgesine mühendislik ve mimarlık hizmeti sunabiliyoruz” ifadelerinde bulundu.Her türlü açık ya da kapalı alan çevre düzenlemesinde, dayanıklı, sürekli kullanım özelliği ile ekonomik, her türlü kötü hava koşullarına karşı güvenli, dekoratif renkleriyle canlı, geniş kullanım alanlarıyla kente ve kentlilere yakışan çağdaş alanlar yaratan TEKCAN Yapı, son olarak Folkart Towers, Adnan Menderes Havalimanı, Agora AVM, Renaissance Otel, Ilıca Otel, Boyalık Otel, Porto Beach Otel, Gürel Rezidansce, Afyon Otogarı, Denizli Teras Park, Kent Hastanesi, Beyaz Nokta Evleri gibi projelerde Seranit ve Serra marka ürünlerini tercih etti. 

 

Print


Anahtar Kelimeler : tekcan yapı,

ARŞİV

Google+